Ziraat bankası bedelli askerlik kredisi 2018

Ziraat Bankası Bedelli Askerlik Kredisi 2018 Ziraat Bedelli Kredisi Şartları

Ziraat bankası bedelli askerlik kredisi 2018 . Vatani görevini bedelli askerlik yoluyla yapmak isteyenler ve devletin sağladığı bedelli askerlik imkanlarından faydalanmak isteyenler için ziraat bankası bedelli askerlik kredisi açması oldukça muhtemeldir. ziraat bankası bedelli askerlik kredisi 2018 yılı için şartlar ve koşullar nelerdir , kimler 2018 bedelli askerlik için ziraat bankasından bedelli kredisi çekebilir ziraat bankası hangi koşullarda bedelli askerlik kredisi veriyor inceleyeceğiz.

Ziraat bankası bedelli askerlik kredisi 2018 Şartları

Ziraat Bankası 2015 yılında Uygun Faiz Oranlı ve 3 Ay Ödemesiz Bedelli Askerlik Kredisi Kampanyası çıkarmıştı. Faiz oranını % 1,05 olarak belirlemiş ve kampanya kapsamında maksimum vade 36 ay ve Kredi Tahsis Ücreti de binde 5 koşullarıyla yıllık %15.60 gibi bir maliyetle ziraat bankası bedelli askerlik kredisi vermişti.

2018 ziraat bankası bedelli askerlik kredisinin yine aynı oranlarda olması bekleniyor. Devletimiz bedelli askerlik bedeli ne kadar açıkladığı zaman ziraat bankası da kredi şartlarını açıklayacaktır ve bu şartlar doğrultusunda çekeceğiniz krediyi ne kadar geri ödeyeceğinizi hesaplayabilirsiniz.

Bedelli Askerlik ile ilgili güncellemeler devam ettikçe ve bedelli askerlik açıklandıktan sonra ziraat bankası bedelli kredi oranlarını açıkladığı zaman bu sayfa üzerinden bedelli askerlik kredi oranlarını ve güncel 2018 şartlarını açıklayacağız.

Bedelli Askerlik Nedir ?

Bedelli askerlik vatani görevini belirli sebeplerden ( eğitim , iş hayatı, evlilik vb. ) dolayı ertelemiş, tecil ettirmiş veya kaçak olması nedeni ile yapmayan vatandaşların  ,  devletin belirli dönemlerde çıkardığı bedelli askerlik kanunları sayesinde maddi bedel ödeyerek yapması işlemidir. En son 2015 yılında çıkan bedelli askerlikten 200 bin civarı vatandaş faydalanmış ve devletimizin kasasına 3 milyar TL gibi büyük bir meblağ girmişti. 2018 yılında da 5 milyon civarı toplam ( bakaya, kaçak, tecilli, ertelemeli vb) bedelli askerlikten faydalanmak isteyen insan olduğu göz önünde bulundurulduğu zaman bedelli askerlik çıkması durumunda bir önceki bedelliye göre çok daha büyük bir meblağ devletimizin kasasına girebilir.

Bu konu ile ilgili daha geniş yazımızı buradan okuyabilirsiniz :

Bedelli Askerlik Nedir ?

Bedelli Askerlik Çıkacak mı ?

Erken seçimin kapıya dayandığı partilerin oy almak uğruna bir sürü vaatlerde bulundukları ve bedelli askerliğin çıkmasının büyük bir ihtimal olduğu günümüzde bu konu ile ilgili yazımızı aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz :

Bedelli askerlik çıkacak mı 2018

 

Ziraat Bankası Bedelli Askerlik Kredisi 2018 Ziraat Bedelli Kredisi Şartları Ziraat Bankasından Bedelli Kredisi Çekebilmek İçin Şartlar Neler Hangi Evraklar Gerekiyor Nasıl Kredi Çekilir Ziraat Bankası Kredi Şartları yazımızın sonuna geldiniz. 2018 bedelli askerlik yazılarımız ile devam edeceğiz.

3 Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir