Yapı Kredi Bedelli Kredisi 2018

Yapı Kredi Bedelli Kredisi 2018 Yapıkredi Bankası Bedelli Askerlik Kredisi Yapıkredi Bedelli Kredisi Şartları Neler Nasıl Başvuru Yapılır ?

Bedelli askerlik açıklamalarından sonra 2018 bedelli askerlik bekleyen kişiler bankalardan bedelli askerlik kredisi alabilmek için arayışlara giriyorlar. Bizler de Bedelli Askerlik 2018 platformu olarak her bankanın olduğu gibi Yapıkredi Bedelli Kredisi oranlarını ve şartlarını açıklamak için bu yazıyı hazırladık. 2018 yapı kredi bankası bedelli şartları aşağıdaki gibidir.

NOT : YAPIKREDİ BANKASI BEDELLİ BİLGİLERİNİ YAYINLAYINCA İÇERİĞİMİZİ GÜNCELLEYECEĞİZ.

Bedelli askerlik imkânından faydalanmak isteyen bireyler, Yapı Kredi bankasının hazırlamış olduğu kampanyaya başvuru yapabilirler. Son günlerde herkes tarafından merak edilen bedelli askerlik taslağı gelecek dönem içerisinde kanunlaşması ve yürürlüğe girmesi bekleniyor. Bu nedenle yetkili mercekler tarafından istenilen 18 Bin Türk Lirası, yapı kredi bankası tarafından tahsis edilmektedir. Ayrıca herhangi bir dosya masrafı ve işlem bedeli de istenmemektedir. Yapı kredi bankası bedelli askerlik kredisi, müşterilerin hizmete sunulmuş ve banka tarafından gerekli açıklamalar yapılmıştır. Söz konusu açıklamaya göre, bedelli askerlik kredisi kapsamında 36 ay vade ile aylık yüzde 1.24’ten başlayan faiz oranlarıyla isteyen müşterilere 18 Bin Türk Lirası verilecektir.

Yapıkredi Bedelli Kredisi 2018

Yapı kredi bankası bedelli askerlik kredisi kampanyası dâhilin de hazırlanan diğer bir teklif paketine göre 24 ay taksitli 5000 Türk Lirası bedelli askerlik kredisi kullanıldığında aylık taksitlendirme 249 TL olacaktır. 8000 Türk Lirası bedelli askerlik kredisi kullanmak isteyen bireylere ise aynı faiz oranı üzerinden hesaplanan aylık geri ödeme tutarı 284 TL olmaktadır. Ayrıca Yapıkredi bedelli kredisi, 5 bin TL ile 18 bin TL arasında istenilen tutarlarda verilmektedir. 18 bin Türk Lirasının hepsini bedelli askerlik kredisi adı altında çekmek isteyen bireylerin aylık ödemesi 639 TL olarak belirlenmiştir.

Bedelli Askerlik Kredisi İçin İstenen Belgeler

  • Bedelli askerlik başvuru belgesi
  • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlık kimliği
  • Bazı durumlarda istenen gelir beyannamesi
  • Yine bazı durumlarda istenen sigorta prim durum belgesi

YapıKredi Bedelli kredisi için uygulanan faiz oranları yüzde 1.24 ile yüzde 1.49 arasında değişkenlik göstermektedir. Ayrıca banka tarafından düzenlenen kampanyada 24-36 ay vade imkânı da söz konusudur.  Kredi başvuruları ise, mümkün olduğunca en kısa sürede değerlendirilmekte ve müşterileri bilgi verilmektedir. Yapı Kredi bedelli kredisi başvuruları, söz konusu bankanın tüm şubelerinden veya internet üzerinden yapılabilmektedir. Detaylı bilgi almak içişe, Yapı Kredi bankası bedelli askerlik kredisi müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Yine internet üzerinden yapılan başvurulara en kısa süre içerisinde yanıt verilmektedir.

 

DİĞER BANKALAR :

2 Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir