Vakıfbank Bedelli Kredisi 2018 Vakıfbank Bedelli Askerlik Kredisi

Vakıfbank Bedelli Kredisi 2018 Vakıfbank Bedelli Askerlik Kredisi Vakıfbank Bedelli Kredisi Şartları Vakıfbank BedelliKredi Nasıl Alınır

Bedelli Askerlik 2018 yılında çıkmasına çok az kaldı ve bedelli bekleyen milyonlarca vatandaşımızın bedelli askerlik çıktığı zaman aklındaki en büyük sorulardan biri bedelli askerli kredisi olacak. Biz de elimizden geldiğince tüm bankaların bedelli askerlik kredileri ile ilgili yönlendirmeker yapıyoruz, bu yazımız Vakıfbank Bedelli Kredisi 2018 hakkında olacak, vakıfbank bedelli askerlik kredisi şartları nelerdir vakıfbank bedelli kredisi başvurusu nasıl ve nereye yapılır ?

ÖNEMLİ NOT : BEDELLİ ASKERLİK ÇIKINCA BANKALARDAN GELECEK OLAN DOĞRU VE GÜNCEL BİLGİLERLE YAZIYI GÜNCELLEYECEĞİZ.

Bedelli askerlik yapmaya karar veren bireylerin en çok zorlanmış olduğu konulardan biri olan nakit problemi, Vakıfbank tarafından kredi mantığı ile çözüme kavuşturulmaktadır. Bedelli askerlik için istenen XX Bin Türk Lirasını Vakıfbank bünyesinden karşılayabilir ve cazip kredi faiz oranlarından faydalanabilir. Türkiye’nin halden anlayan bankası, müşterilerine kaliteli bir hizmet verebilmek için bedelli askerlik konusunda da farklı çalışmalar yapmıştır. Diğer bankalarda olduğu gibi talep edilen tutarın tamamı çekebilir ve taksit, taksit ödeyebilirsiniz. Bu kampanyayı tasarlayan vakıf bankası, müşterilerinden herhangi bir dosya masrafı veya ek bir ücrette talep etmemektedir. Ayrıca Vakıfbank bedelli askerlik kredisi yüzde 1.08 faiz oranları ile en düşük tutarda komisyon talep eden kurumlar arasında yer almaktadır.

Vakıfbank Bedelli Kredisi 2018

Vakıfbank bedelli askerlik kredisi başvuruları internet üzerinden veya bankanın tüm şubelerinden kolay bir şekilde yapılmaktadır. İhtiyaç duyulan xx Bin Türk Lirasını kredi olarak çekmek isteyen müşterilerin gerekli olan belgeleri tamamlaması ile başvuru sürecini başlatması için yeterlidir. Vakıfbank bedelli kredisini 36 ay vade ile çeken bireylerin aylık taksit ödemeleri 629 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Ayrıca herhangi bir kredi tahsis ücreti de talep edilmemektedir. Fakat bu krediden faydalanmak isteyen bireylerin 29 TL karşılığında hayat sigortası yaptırması gerekmektedir. Bu sigortanın prim tutarı ise, 30 yaşında ki bireylerin için hesaplanmakta ve kredi tutarına, vadesine ve müşterinin yaşına göre farklılık göstermektedir. Gerekli olan tüm bilgiler bankanın müşteri temsilcilerinden veya internet sitesinden alınabilmektedir. Bedelli askerlik belgesi ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık kimliği ile size en yakın olan Vakıfbank şubesine başvuru yapabilir ve bedelli askerlik kredinizi birkaç gün içerisinde çekebilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank bedelli kredisi için herhangi bir şart ve kefil aranmamaktadır.

Kampanya dâhilinde bedelli askerlik kredisi çeken bireyler, farklı vade oranlarından da faydalanabilirler. 12 ay veya 24 ay gibi vade oranlarını talep eden kredi sahiplerine uygulanan faizlerde değişmektedir. Özelliklede kredi limiti düşük olarak belirlenen kampanyalarda ödeme tarihini erteletebilir ve Vakıfbank sayesinde askerlik görevinizi kolay bir şekilde yerine getirme şansı bulabilirsiniz.

DİĞER BANKALAR :

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir