TEB Bedelli Kredisi 2018

teb bedelli kredisi 2018 türk ekonomi bankası bedelli askerlik kredisi 2018

TEB Bedelli Kredisi 2018

Geçtiğimiz dönemlerde gündeme gelen bedelli askerlik, birçok kişiyi umutlandırmıştır. Özellikle de 28 yaş ve üzeri olan erkekler için geçerli olan bu kanun tasarısı, maddi arayışları da beraberinde getiriştir. Türk Ekonomi Bankası ise, bu arayışların karşılanması için bedelli askerlik kredisi vereceğini duyurdu.  Kampanyanın ismini ‘önce TEB şubesi sonra Askerlik şubesi’ olarak belirleyen kurum kredinin detaylarını da müşterileri ile paylaştı. TEB bedelli kredisi 2018 yazımızda Türk Ekonomi Bankası Bedelli kredisi ile ilgili detayları yazarak, teb bedelli kredisi için nasıl başvuru yapılır gibi

NOT : GÜNCEL BİLGİLER BANKALAR KREDİLERİ AÇTIKLARINDA VERİLECEK, YAZI GÜNCELLENECEKTİR.

TEB Bedelli Kredisi 2018 Detayları

 Türk Ekonomi Bankası, bedelli askerlik kredisi altında, müşterilerine duyurmuş olduğu kampanya ile söz konusu tasarından faydalanmak isteyen bireylere 1.40 faiz oranı ile 36 ay vadeli kredi hizmeti sunmaktadır. Ayrıca bu kampanya kapsamında kredi çeken bireylerden dosya masrafı talep edilmemekle beraber, bedelli askerlik kredi ödemelerine 3 ay sonra başlama fırsatı verilmektedir.

Sadece bedelli askerlik tasarısından faydalanmak isteyen bireylere özel olarak sunulan bu kampanya, cazip oranlı faizlere sahiptir. Söz konusu kredi kampanyasından yararlanmak isteyen bireyler www.teb.com.tr adresini ziyaret edebilirler: TEB Bedelli askerlik kredisini 36 ay vade yerine daha kısa bir vadede çekmek isteyen bireylere uygulanan faiz oranları da düşürülmektedir.

Türk Ekonomi Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre bedelli askerlik yapmak isteyen bireylere sunulan kredinin ödemelerine 3 ay gecikmeli başlanacaktır. Fakat bu gecikme hakkını kullanmayan kredi sahiplerine uygulanan faiz oranı da 1.05’e düşürülmektedir. Ayrıca 36 vadeli olarak çekilen bedelli askerlik kredisinin aylık ödemeleri ise 617,44 Türk Lirasıdır. 2018 TEB Bedelli Kredisi başvuruları Türk Ekonomi Bankası şubelerinden yapılmaktadır. Ayrıca bu krediden faydalanmak isteyen bireylerin istenilen şartları yerine getirmesi ve 28 yaşını doldurması gerekmektedir. Aksi halde krediden faydalanma veya başvuru yapma şansı yoktur. Bireylerin bedelli askerlik dışında, gereken 18 bin Türk Lirasını ihtiyaç kredisi olarak çekmeleri halinde uygulanan faiz oranları değişecek ve aranacak olan şartlarda bu değişimden etkilenecektir. Ayrıca ihtiyaç kredisi çeken bireylerden dosya masrafı da talep edilecektir.

Diğer Bankalara Ait Bedelli Kredisi Yazılarımız :

 

1 Comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir