ING Bank Bedelli Kredisi 2018

Bu yazıda ing bank bedelli kredisi ile ilgili bilgiler vereceği.Gündemin en çok konuşulan konularından biri olan bedelli askerlik, yapılan resmi açıklamalara göre ilerleyen zaman dilimlerinde Türkiye Büyük Millet Meclisinden geçerek kanunlaşması ön görülmektedir. İstenilen yaş kriterine uygun olan tüm erkek vatandaşların faydalanabileceği bedelli askerlik kanunu, belirli ücret karşılığı bireylerin askerlik hizmetinden muaf tutulması anlamına gelmektir. Ayrıca başvurular sırasında istenilen bu ücret peşin bir şekilde ödenmekte ve herhangi bir taksit imkânı sunulmamaktadır. Bu nedenle pek çok insan maddi arayışlara girmekle beraber, bankalardan kredi başvurusunda bulunmaktadır. Bu konuda hizmet veren ve müşterilerine farklı seçenekler sunan İNG Bank, bedelli askerlik için gerekli olan tüm ücreti vermektedir. Ayrıca hazırlanan pakete göre, bedelli askerlik için verilecek olan kredilere düşük faiz oranları yansıtılmakla beraber, taksitli ödeme imkanı da verilecektir. Kredi faiz oranları, vade farklı üzerinden hesaplanacaktır. Ing bank bedelli kredisi nasıl alınır, ing bank bedelli kredisi gerekli evraklar neler ve ing bank bedelli kredisi oranları ve şartları nelerdir ?

NOT : BİLGİLER GÜNCEL DEĞİLDİR, BANKALAR BEDELLİ KREDİLERİNİ AÇIKLADIĞI ANDA GÜNCELLENECEKTİR.

ING Bank Bedelli Kredisi 2018

ING bankası bedelli askerlik kredisi için gerekli olan belgeler, kurumun internet sitesinde yayınlanmıştır. Söz konusu başvurular ise, İNG bank şubelerinden veya internet üzerinden gerçekleştirilecektir. Ayrıca tüm işlemler basit bir şekilde müşteri temsilcileri araçlığı ile yapılmaktadır. Bedelli askerlik kredisinden faydalanmak isteyen bireylerin yapması gereken ilk işlem, askeri kurumlara giderek onay belgesi olmak ve alınan bu belge ile kredi başvurusu yapmaktır. Bankanın açıklamasına göre söz konusu krediler için uygulanan faiz oranları değişkenlik göstermektedir. Ödeme planları arasında yer alan taksitlendirme seçeneği 12, 24 veya 36 ay vadeli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

İstenen Belgeler

  • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlık kimliği ve bir adet fotokopisi
  • Kredi sahibinin resmi
  • Talep edildiği durumlarda sigorta prim belgesi
  • Varsa maaş dekontu

 

Başvurusu onaylanan kredi sahiplerine yapılacak ödemeler ise, kısa bir süre içerisinde gerçekleşecektir. Bedelli askerlik kredisi kullanan bireylere verilen diğer bir hak ise, söz konusu kredi ödemelerinin 3 ay ertelenmesi ve herhangi bir ek ücret talep edilmemesidir. Detaylı bilgi almak için size en yakın ING Bank şubesine gidebilir veya bankanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Kredi başvurularında istenen belgeler dışında herhangi bir teminat veya kefil de talep edilmemektedir.

Ing bank bedelli kredisi 2018 gerekli evraklar ve şartları Ing bankası güncel bilgiler yayınlanınca güncellenecektir bilgiler temsili bilgilerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir