Finansbank Bedelli Kredisi 2018

Finansbank Bedelli Kredisi 2018 QNB Finansbank Bedelli Kredisi Şartları , Finansbank bedelli kredisi için nereye ve nasıl başvurulur evraklar nelerdir ?

Finansbank Bedelli Kredisi 2018 QNB Finansbank Bedelli Askerlik Kredisi

Bu yazımızda qnb finansbank bedelli askerlik kredisi 2018 yılı için başvurular nasıl olacak, finansbank bedelli kredisi başvuru evrakları nedir ve finansbank bedelli kredisi 2018 başvurusu nereye yapılır konularına değineceğiz.

NOT : BANKA KREDİYİ ÇIKARINCA GÜNCEL BİLGİLER İLE YAZIMIZI GÜNCELLEYECEĞİZ.

28 yaşını doldurmuş ve askerlik görevini yapmamış olan bireyler için sunulan bedelli askerlik kredi hizmeti, hemen hemen gündemin en önemli konu başlıklarından biridir. Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre bedelli askerlik hizmetinden faydalanmak isteyen bireyler, talep edilen ücreti peşin ödemek zorundadır. Bu nedenle maddi imkânı yetmeyen erkek bireyler bankalardan kredi kullanmak istemekte ve uygun faizler ile kredi fırsatı sunan kurumları araştırmaktadır. QNB Finansbank ise bu konuda gerekli çalışmaları yapmış ve müşterilerine uygun faiz oranları ile bedelli askerlik kredisi kampanyası tasarlanmıştır. Söz konusu kampanyanın detayları, bankanın internet sitesinde yer almaktadır.

QNB Finansbank tarafından hizmete sunulan bedelli askerlik kredisi farklı faiz oranlarına sahiptir. Bu oranlar ise, kredinin vade farkına göre değişmektedir. Örneğin 1 ile 12 ay arası bedelli askerlik kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara uygulanan faiz oranı yüzde 1.09 olarak belirtirmiştir. 18 bin Türk Lirasına karşılık 13 ile 36 ay arası bedelli askerlik kredisi kullanmak isteyen bireylere uygulanan faiz oranı ise yüzde 1.17’dir. QNB Finansbank, vade farkı seçeneklerini müşterilerin talepleri doğrultusunda belirlemiştir. Ayrıca söz konusu bankadan bedelli askerlik kredisi çekmek isteyen bireylerden istenilen bazı belgeler vardır.

İstenilen Belgeler

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık kimliği
  • Bedelli askerlik başvurusunu gösteren belge

 

QNB Finansbank, bedelli askerlik kredisi için herhangi bir kefil veya teminat talep etmemektedir. Fakat bedelli askerlik kredisi için gelir düzeyinizin en az 2 bin Türk Lirasının üstünde olması gerekir. Başvuru tarihleri henüz kesinleşmemesi ile birlikte, söz konusu başvurular bankanın şubelerinden veya internet sitesi üzerinden yapılabilecektir. Bedelli askerlik kanunun önümüzdeki dönemlerde yürürlüğe girmesi beklenirken, QNB Finansbank, her ihtimale karşı kredi içeriğini ve şartlarını müşteri ile paylaşmıştır. Detaylı bilgi almak için bankanın destek hattı ile iletişime geçebilir veya internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bedelli askerlik kredisi için uygulanan en düşük faiz oranlarına sahip olan QNB Finansbank, bedelli askerlik için gereken 18 bin Türk Lirasını ihtiyaç kredisi adı altında çekilmesi için farklı kampanyalar düzenlemektedir. Yine faiz oranları düşük ölçülerde tutulmaktadır.

Finansbank bedelli kredisi 2018 yazımızın sonuna geldik . Diğer bankalara ait bedelli kredisi yazılarımız için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

 

1 Comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir