Bedelli Askerlik Tasarısı 2018

Bedelli askerlik bekleyenler olarak seçim öncesinde vaadedilen 2018 bedelli askerlik yasasını milyonlar bekliyor. Seçimden önce gerek iktidar partinin gerek iktidar olmak isteyen partilerin ortak bir vaatleri vardı, seçilirsek bedelli askerliği getireceğiz. Neden ? Çünkü bedelli bekleyen kişi sayısı 5 milyonu geçti. Bu kişilerin aileleri eşi dostu vs hesaba katarsak ülkede azımsanamayacak bir rakam elbette ve bu nedenle de seçim kozu olarak kullanıldı bedelli askerlik. Şuan herkes bedelli askerlik bekliyor. Peki bedelli askerlik tasarısı 2018 yılında ne zaman çıkacak ?

Bedelli askerlik tasarısı 2018

Bedelli askerlik yasa tasarısı 2018 henüz çıkmadı. Hepimiz bu tasarının çıkmasını büyük umutlar ve 4 gözle bekliyoruz. Bedeli tasarısı çıktığı zaman tüm detayları ile sayfamızda paylaşacağız. Milyonları ilgilendiren yasanın son güncellenmiş halini hepimiz merakla bekliyoruz. Dilerseniz önceki bedelli askerlik yasa tasarılarını inceleyelim:

2014 yılında çıkan bedelli askerlik resmi gazete yasa tasarısı aynen şu şekilde :

 

bedelli askerlik tasarisi 2018
bedelli askerlik tasarisi 2014

En son çıkan bedelli askerlik bu şekilde. Umarız 2018 bedelli askerlik yasa tasarısı da bir an önce çıkar ve bedelli bekleyenlerin ızdıraplı bekleyişi son bulur 🙂

Son Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir