Bedelli askerlik taksitli ödeme 2018

Bedelli askerliğin yaş sınırının 25 bedelinin de 15 bin TL olmasının açıklanması ile bedelli askerlik bekleyenlerin şuanki sorunlarından biri de bedelli ücreti olan 15bin TL’nin ödenmesi. Nakit olarak 15bin TL’si olanlar ve kredi çekme durumu olanlar için problem yok ancak kredi çekme imkanı olmayanlar taksitli bedelli askerlik yapılır mı merak içerisindeler. Bedelli askerlik taksitli ödeme 2018 yılında nasıl olacak, devlet bedelli askerlik taksitlendirme yapacak mı ve bedelli askerlik ödemesi kaç taksit bizlere bedelli askerlik platformu olarak gelen sorular arasında yer alıyor.

Bedelli askerlik taksitli ödeme 2018

Bizleri takip edenler iyi bilirler daha önceki yazılarımızda bedelli askerlik nasıl yapılır ve daha önceki bedelli askerliklerde ücret ödemeleri nasıl oluyordu yazmıştık. Bedelli askerlik taksit var mı diye sorarsanız elbette taksit var ancak düşündüğünüz gibi değil. Çünkü devlet taksitle bedelli askerlik ödemesi almıyor, peşin alıyor.  Bedelli askerlik ücreti kac taksit sorusunun da net cevabı 1 taksit. Yani devlete olan bedelli askerlik borcunu tek seferde ödemeniz gerekiyor.

Devlet kendisi bedelli askerlik taksitlendirmesi yapmadığı için ( en azından önceki bedelli askerliklerde) bu durumda bedelli bekleyenlerin yapmaları gereken şey 15bin TL nakit parayı bir şekilde denkleştirmek. Birçok bedelli bekleyenler evini, arabasını veya değerli eşyalarını satarak, eşe dosta akrabaya borçlanarak 15bin TL bedelli askerlik ücretini devlete peşin ödeme yoluna gidiyorlar.

Bedelli askerlik taksitli ödeme için ise kredi çekme imkanı olanların kendi üzerine veya bir tanıdığının üzerine kredi çekerek ancak bankaya taksitli borçlanma şeklinde bedelli kredisi ödemeleri. Bu durumda bedelli askerlik taksitle ödenmiş oluyor ancak kredi çekme imkanının olması lazım. Bankalardan çekilen kredilerde Bedelli askerlik taksit gecikmesi yapılması durumunda ise normalde krediler geciktirildiğinde hangi işlemler yapılıyorsa aynı işlemler yapılıyor.

Son Yazılar

bedelli askerlik taksitli ödeme 2018
bedelli askerlik taksitle ödenir mi
bedelli askerlikte taksit varmı 2018
bedelli askerlik taksitli ödeme
bedelli askerlik ödemesi taksitleri
bedelli askerlik taksitlendirme
bedelli askerlik parası taksitlendirme
bedelli askerlik ödemesi kaç taksit
bedelli askerlik taksit
bedelli askerlik kaç taksitte ödenecek
bedelli askerlikte taksitlendirme
bedelli taksitlendirme
bedelli askerlik 2018 taksit
taksitli bedelli askerlik
bedelli askerlik 2018 taksitlendirme
bedelli askerlik ücreti kac taksit
bedelli askerlik taksit ödemeleri
bedelli askerlik taksit 2018
bedellide taksit
bedelli taksit
bedelli askerlik ücreti taksit
bedelli askerlik taksit var mı
bedelli askerlik kaç taksit
bedelli askerlikte taksit var mı
bedelli askerlik taksit oluyormu
bedelli askerlik taksitlendirmesi
taksitle bedelli askerlik
garanti bankası taksitlendirme
askerlik borçlanması 2018 taksitle ödenir mi
garanti taksitlendirme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir