Bedelli Askerlik Kredisi Faiz Oranları 2018 Hangi Banka Ne Kadar Faiz ?

Meclisin tatile giresine ramak kala özellikle sosyal medyadan örgütlenen bedelli askerlik platformu olarak temmuz ayı çıkmadan bedelli çıkmasını sağlamak için vargücüyle çalışıyoruz. Bedelli askerlik 2018 yılında çıkacak orası artık bariz belli ancak şartları henüz netleşmedi. Bedelli bekleyenlerin aklındaki diğer bir soru da Bedelli askerlik kredisi faiz oranları 2018 çünkü ortam şuan dolar çok yüksek ve faizler de bir hayli yüksek.

Bedelli askerlik kredisi faiz oranları 2018

Bedelli bekleyen milyonlarca insanı ve ailesini ilgilendirmesi açısından bedelli kredi faizi oranları kaç merak konusu. Çünkü birçok insan bedelli askerlik ödemesini kredi ile yapacak ve bedelli kredi faizleri önemli.

Bankalar Faiz Oranları
Fibabanka %1,15
Ziraat Bankası %1,67
Halkbank %1,67
Enpara %2,07
Garanti Bankası %2,01
Yapı Kredi %1,96
Vakıfbank %1,99
Finansbank %1,68
İş Bankası %1,85
ING Bank %1,69

 

Bedelli askerlik nedir ?

Bedelli askerlik devletimizin belirli dönemlerde belirli koşullarda çıkardığı vatani görevi belirlenen bir miktar para karşılığında yapma işlemidir. En son 2014-15 yılında çıkan bedelli askerliğin tutarı 18bin yaş sınırı ise 28 idi.

Bedelli Askerlik Şartları Nelerdir ?

Bedelli askerlik henüz çıkmamış olmasına rağmen son günlerde bedelli askerlik yaşının 24 bedelinin ise 10bin olması için çok büyük kampanyalar devam ediyor.

Bedelli Kredisi Nasıl Çekilir ?

Bedelli askerlik tasarısı çıktıktan sonra yaşı bedelli askerliğe tutanlar eğer tutarı nakit ödeme imkanları yok ise bankalardan bedelli askerlik kredisi çekebilirler. Bankalar bedelli askerlik için özel bireysel ihtiyaç kredileri çıkarır ve özel bedelli kredisi faiz oranları olur. Bedelli için yaşı tutanlar ve belirli bir gelir sahibi olanlar bankaya başvurarak bedelli kredisi çekebilirler.

bedelli askerlik kredisi faiz oranları , bedelli askerlik kredi faiz oranları

Bedelli askerlikle ilgili diğer yazılarımız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir